Recenze SYNERGIA

Indonal Partner 120 kapslí

Ověřený zákazník Vitalita.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. července 2017

Zakoupeno v Vitalita.cz

• Konkrétně Indonal partner zkouším teď poprvé, ale s Indonalem obecně mám jen ty nejlepší zkušenosti!

Přidáno: 12. června 2015

• Dříve jsem měla mírné změny na děložním čípku, nyní, po užívání Indonalu je výsledek cytologie v pořádku. Opravdu doporučuji

Přípravek doporučuji i jako prevenci 1x do roka.

Přidáno: 16. března 2015

• Uspěšně vyřešil problém s nálezem na děložním čípku, čímž jsem se vyhla operaci.
  • Nevím, jestli je to IDNONALEM, ale od doby, co ho užívám bych řekla, že se mi zlepšila kvalita pleti a omezilo vypadávání vlasů :-)
  • Celkově se cítím lépe
  • Pronikavý, nepříjemný zápach, ALE..

Cena je malinko vyšší a tobolky mají nepříjemný zápach, nicméně jsem velmi spokojená s jeho účinkem. Vyřešil gynekologické problémy a celkově mě dostal do lepší formy :-) Psychicky jsem v pohodě - moje nálady jsou pryč, zlepšilo se mi vypadávání vlasů :-)
Budu ho užívat i nadále jako prevenci.
Užívám ho přes půl roku a vysledky jsou vidět, ta investice se rozhodně vyplatí :-)
Čili za mě 100 %

Ověřený zákazník Brněnská lékárna Ověřený zákazník

Přidáno: 18. července 2014

Zakoupeno v Brněnská lékárna

super výrobok, slabšie PMS

Přidáno: 11. listopadu 2013

• Indonal mě velice překvapil,měla jsem dvakrát špatný výsledek na citologii,dnes jsem volala a výsledky vpořádku,brala jsem balení 120tbl.Naprostá spokojenost.
  • Snad jen cena,ale výsledek stojí za to!!!

Určitě doporučuji všem ženám, kteří mají podobný problém.Budu brát určitě jednou za rok, jako prevenci.

Přidáno: 1. listopadu 2013

výborné,opravdu pomáhá,přestože mi můj lékař řekl že to není ověřené.Už po druhé mě to zlepšilo nález,a nemusím na žádnou léčbu.Je to sice dražší produkt,ale investice se opravdu vyplatí.Doporučuji

Ověřený zákazník Lékárna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. října 2013

Zakoupeno v Lékárna.cz

• po kůře se cítím lépe,zlepšily se mi potíže v menopauze
  • nevím

vybrala jsem si temto produkt,protože jsem pocítila zlepšení po psychické stránce,beru ho jako prevenci prsou,dělohy a vyječníků,protože jsem již v přechodu.Beru ho ve dvou tříměsíčních kůrách za rok.Zatím jsem s výrobkem spokojena

Ověřený zákazník Lékárna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. června 2013

Zakoupeno v Lékárna.cz

produkt mně pomohl

Přidáno: 29. března 2013

pomáhá

Přidáno: 10. ledna 2013

• Indonal partner for Women jsem začala používat na doporučení mého gynekologa, když mi hrozila konizace děložního čípku. Zkusila jsem jej a po 3 měsících užívání jsem šla na kontrolu k lékaři. Ten nejprve věřil, že se nález zlepší. Pro něj a i pro mě bylo velké překvapení, když nález zmizel. Řekl, že vidí úplně jiný děložní čípek a že tomu nedokáže uvěřit. Že s Indonalem už měl pozitivní zkušenost, ale ne až takovouto. Je pravda, že během užívání Indonalu jsem pila ještě Lapacho, což mohlo mít také svůj vliv. Každopádně jsem zdravá a operaci jsem se vyhnula. Nyní si vždy dám 3měsíční pauzu a pak beru měsíc a půl Indonal preventivně. Mohu jej jen doporučit!!!

Viz PRO

Přidáno: 15. prosince 2012

• Rychlá učinnost léku
  • dobrá cena

Po již krátké době užívání zmizela bolest u cisty, nyní končím tříměsiční užívání a cítím se velice dobře.
Zakoupeno v Lékárna-madona.cz mají nejlepší ceny.
Doporučila bych všem ženám co mají problém s cistou.

Ověřený zákazník První-lékárna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. listopadu 2012

Zakoupeno v První-lékárna.cz

• pomohl vyřešit dle gynekologa neřešitelné
  • není

funguje to

Přidáno: 17. října 2012

výrobek vrácen,nemohu hodnotit

Ověřený zákazník Lékárna-madona.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. října 2012

Zakoupeno v Lékárna-madona.cz

• Zakoupila jsem si ho kvůli cystě na vaječníku a cystě v prsu. Již po pár dnech se bolest vytratila, což je příjemné zjištění. Zatím jsem nedobrala, tak uvidím jak to bude pokračovat, ale zatím naprostá spokojenost.

Vybrala jsem si tento produkt, jelikož ho doporučovali i ostatní, že s ním mají dobré zkušenosti.

Přidáno: 13. června 2012

• doporucuji vsem zenam co nemaji v poradku cytologii ja mnela h sill,coz je nejhorsi brala jsem pripravek tri mnesice 3 denne jednu .a biopsie i cytologie je v poradku .skoda,ze pred tim jsem o tomhle pripravku nevedela ,nastesti mi ho doporucil i lekar
  • nic jen asi kdyz to clovek po prve kupuje tak cena,ale pri vysledku mu dojde ,ze cena je mala :)

samozrejmne,ze bych ho doporucila vsem zenam,nejen na spatnou cytologii,ale z mych osobnich zkusenosti se zlepsily i problemy ze strevy,stolici atd .takze za mne vsemi deseti.

Přidáno: 19. dubna 2012

Zakoupeno v Prozdravi.cz

• Výborně působí na změny na děložním čípku.

S přípravkem Indonal jsem moc spokojená.

Přidáno: 14. dubna 2012

• kvalitní výrobek
  • účinek
  • složení

po cytologii jsem měla zhoršení výsledky .Měla jsem kontrolu za 2 měsíce.Měla jsem velký strach, tak jsem četla na internetu,až jsem narazila na tento přípravek.Za 2 měsíce jsem šla na stěry a .Potom jsem s hrůzou čekala na výsledky a byli bez nálezu.Nejsou to vyhozené peníze nebojte se ho zkusit

Přidáno: 28. března 2012

Zakoupeno v Prozdravi.cz

• ochraňuje prsní tkáň a děložní čípek

s produktem mám dobré zkušenosti,cítím se po něm skvěle,pomáhá mi i při problémech s menopauzou.Vřele doporučuji.

Přidáno: 11. února 2012

• pomohl mi při cytologii
  • měla jsem pěknou plet
  • možná cena

při zvýšené ccytologii jsem ho začala brát
po kontrole po 3 měsících byla cytologie v pořádku

Zobrazuji 21 - 39 ze 39 recenzí 1 [ 2 ]